skendehupl
Košík je prázdny

O mne

Ahojte, 

volám sa Stanislava Tichá a pracujem ako osobná trénerka v Banskej Bystrici. Mám vyštudované verejné zdravotníctvo a bakalára zdravotníckeho záchranára, ale naplno sa venujem hlavne trénerstvu a online coachingu s ľuďmi, ktorých nemôžem vídať osobne. Aby som nevyšla zo svojho zdravotníckeho ,,cviku,, absolvujem aj pár služieb na urgentnom prijme v Banskej Bystrici. Poviem Vám, sranda to nie je. Ale späť k príbehu. Od útleho detstva sa venujem športu. Začalo to basketbalom, pri ktorom som vytrvala 10 rokov. V rámci tréningov sme mávali aj fitko kde som sa naučila základy. Po baskete s ktorým som skončila v maturitnom ročníku som presedlala čisto len na fitko, kde ma oslovil jeden z funkcionárov asociácie INBA (na SR SANK) či by som nechcela vyskúšať pretekanie vo fitness. Príprava pod hlavičkou kulturistu Ing. Winklera trvala cca rok kedy ma naučil naozaj mnohému a začo mu dodnes vďačím. Ďalšiu sezónu som absolvovala už vo federácii SAKFST vo svete známom ako IFBB kde by pomáhal  fitness tréner Mgr. Antal. IFBB je najstaršou a najsilnejšou federáciou. Súťažím v kategórii bodyfitness. Fitko sa stalo v podstate mojím druhým domovom a nie je nič príjemnejšie ako keď Vás práca napĺňa a spojí sa príjemné s užitočným . Nie som športovcom len pár mesiacov pred pretekmi. Som športovcom non- stop. Robím tos láskou a nadšením.  

Počas tohoto obdobia  som začala spolupracovať so značkami www.nu3tion.com a www.fixgear.sk

Samozrejme si budeme navzájom pomáhať vzájomnou propagáciou a zároveň inšpiráciou pre ľudí rovnakých záujmov. Pribúdať budú nové blogy o cvičení, stravovaní a športovej móde.

Tiež sa podieľam na tvorbe receptov stránky www.fitnessrecepty.sk , ktorú nájdete aj na FB pod názvom fitness recepty, Snáď sa nám raz podarí vyrobiť knižnú podobu. podobné recepty budú pribúdať aj na týchto blogoch. 

Moje ocenenia

SANK 2013: 4.miesto MSR žien v kategórii fitness model
SANK 2013: 2. Miesto Victorialnatural cup
SANK 2013 2. Miesto majstrovstvá Európy Karlove Vary
SAKFST 2014 1.miesto MS junioriek nad 163 vm v kategórii bodyfitness
SAKFST 2014: 2.miesto MSR bodyfitness žien nad 163 cm
SAKFST 2014: 5. miesto majstrovstvá Európy
SAKFST 2014: Arnold classic Madrid 5. miesto
MS Slovenska 2014: 2. miesto M. Slovenska
pohárové súťaže s umiestneniami počas jesennej sezóny 
SAKFST 2015: 2. miesto Majstrovstvá SR žien
SAKFST 2015: 2. miesto NicoleWilkinsChampionchips

SAKFST 2015: 10. Miesto majstrovstvá sveta Budapešť

SAKFST 2016: 10. Miesto Majstrovstvá sveta Bialystok

SAKFST 2016: 7. Miesto Diamond cup San Marino

SAKFST 2016: 2. Miesto Mozolani Cup

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

Pondelok - Piatok od 8:00 - 16:00

DARČEKOVÉ POUKAZY

DARČEK PRE RODINU A PRIATEĽOV

DOPRAVA ZDARMA

Pri nákupe nad 55€